Jeansy z elastanem – sposób na wygodę

Jeszcze do niedawna jeans kojarzył się nie tylko ze stylem i nowoczesnością, ale też – a może raczej przede wszystkim – z niewygodą. „Prawdziwy”, pierwszy denim jest bowiem gruby i sztywny, a jego splot znacznie ogranicza ruchy. Dziś jednak moda podążająca nie tylko za trendami, ale też preferencjami użytkowników, ma do zaproponowania modele z dodatkiem elastanu, które od pewnego czasu należą do najpopularniejszych. Dlaczego?

Uniwersalność figur i rozmiarów

Jeansy z elastanem są bardzo plastyczne – potrafią dopasować się do praktycznie każdej sylwetki, niezależnie od rozmiaru. Wynika to z dużej zdolności tego materiału do wielokrotnego kurczenia i rozkurczania się, przy minimalnej utracie tych właściwości z czasem. Prawdopodobnie dlatego tak bardzo pokochały je setki tysięcy kobiet na świecie – ponieważ każda z nich znajdzie pośród nich swoje idealne spodnie damskie. Jeżeli nie wierzysz, to prawdopodobnie jeszcze nie trafiłaś na te jedyne – ale nie martw się, to się z pewnością zmieni!

Łatwość stylizacji

Jeans tak bardzo wpisał się w nasze szafy, że wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez spodni z tego materiału. Poza mnogością fasonów, pasujących na praktycznie wszystkie sylwetki na świecie, dżinsy kobiece proponują też dużą łatwość stylizacji – są bardzo uniwersalne, a jednocześnie odpowiednio zestawione potrafią dodać charakteru właścicielowi. Pasują praktycznie do każdego stylu i nosić je można ze wszystkim, dlatego prawdopodobnie z tak wielką łatwością co sezon podbijają serca fashionistek na całym świecie.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *