Denim total look – odważ się!

Denim jest modny w każdym sezonie – czasem pojawiają się tylko konkretne reguły zestawiania go z innymi elementami garderoby. Stylizacją, która zawsze robi ogromne wrażenie, jest natomiast denim total look – czyli ubiór złożony wyłącznie z jeansu. Do tej pory był głównie domeną gwiazd, powoli jednak przechodzi też do mody ulicznej, a nosi go coraz więcej kobiet na całym świecie.

Dla kogo dżinsowy total look?

Odpowiedź jest prosta – dla każdego! Jeans posiada tyle odmian, faktur, kolorów i wzorów, że każdy znajdzie dla siebie coś, co będzie mu odpowiadało. W zależności od wieku zmieniać też możemy fason – krótką jeansową kurtkę zamienić na jeansowy płaszcz, a wygodne dżinsy czasem schować do szafy, na rzecz minispódniczki.

Jak nosić, żeby nie przesadzić?

Najlepiej ograniczyć się do dwóch – trzech odcieni jeansu albo postawić na stylizację w jednym kolorze (wówczas powinna ona pochodzić z jednego sklepu i jednej kolekcji). Naszą jeansową stylizację najlepiej zestawiać z kolorami neutralnymi i ziemi, unikać należy natomiast kolorów bardzo żywych, krzykliwych i takich, które mogłyby spowodować, że stylizacja będzie wyglądała tanio i „kiczowato”.

Zainspiruj się!

Od wielu lat gwiazdy i celebryci ponawiają w swoich stylizacjach temat denim total looku. Jeżeli nie do końca masz pomysł na swoje wydanie total denim, możesz śmiało poszukać inspiracji w Internecie. Nie musisz też wcale kupować nowych ubrań – wygodne dżinsy damskie prawdopodobnie już masz w swojej szafie.

Tagi , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *